Учете странски јазици во Летрас – Еду попуст 10% на сите интензивни и стандардни курсеви

Учете странски јазици во Летрас – Еду попуст 10% на сите интензивни и стандардни курсеви

За сите корисници на Еду Картичка -10%

Со Еду картичка – 40% на курс по шпански јазик во јазичен центар “Алфабетико”

Со Еду картичка – 40% на курс по шпански јазик во јазичен центар “Алфабетико”

Овој јазик се зборува во 44 земји ширум светот, што го прави четвртиот географски најраспространет јазик

Учете шведски и норвешки јазик во јазичен центар “Aлфабетико” – со Еду картичка попуст 10%

Учете шведски и норвешки јазик во јазичен центар “Aлфабетико” – со Еду картичка попуст 10%

Во Алфабетико се учи на забавен и креативен начин низ најдобрата програма од престижните универзитети

Во кои барови има Еду попуст?

Во кои барови има Еду попуст?

Еду картичка е првата младинска картичка за попусти и поволности која на сите лица од 14-30 години им овозможува константни попусти во текот на целата година до 30% и седмични попусти до 70%! Еве во кои кафе барови и пивници имате Еду попуст:

“Oлтарот на последната жртва” во издание на “Култура”

“Oлтарот на последната жртва” во издание на “Култура”

Италијанскиот писател Паоло Родари е роден во 1973 година. Тој е познат италијански новинар и писател. Има работено во неколку весници, а од 2013 година е во Repubblica. Автор е на неколку книги, меѓу кои и „Олтарот на последната жртва“ (L’Altare Dell’ Ultimo Sacrificio), трилер објавен во 2013 година.

Подгответе ги вашите стапала за пролет

Подгответе ги вашите стапала за пролет

Неколку совети за негувани стапала

Maртовски уписи во јазичен центар “Aлфабетико” – попуст на сите јазични курсеви 20%

Maртовски уписи во јазичен центар “Aлфабетико” – попуст на сите јазични курсеви 20%

Во Алфабетико се учи на забавен и креативен начин низ најдобрата програма од престижните универзитети

Вашето омилено кафе за само 35 денари во кафе бар Roxy Rock!

Вашето омилено кафе за само 35 денари во кафе бар Roxy Rock!

Во периодот од 12.03- 12.04 во соработка со кафе бар Roxy Rock ќе имате можност да уживате во Nes caffe Frape’ за само 35 денари!
Понудата важи само со Еду картичка!

Голем осмомартовски попуст во бутик “XXX-L”

Голем осмомартовски попуст во бутик “XXX-L”

Подарете со стил по повод Денот на жената! Неверојатно ниски цени!

Неколку совети за цврсти и убави нокти

Неколку совети за цврсти и убави нокти

Постои едноставна вистина за здрави и долги нокти, начинот на кој се грижите за нив и начинот на исхран

Во кои кафе барови има Еду попуст

Во кои кафе барови има Еду попуст

Еду картичка е првата младинска картичка за попусти и поволности која на сите лица од 14-30 години им овозможува константни попусти во текот на целата година до 30% и седмични попусти до 70%! Еве во кои кафе барови и пивници имате Еду попуст

45% проценти на музичка перница – седмица на Еду Картичка и Магнифлекс

45% проценти на музичка перница – седмица на Еду Картичка и Магнифлекс

Во периодот од 10.02 -17.02 искористете го промотивниот попуст на Еду Картичка и Магнифлекс

Нега на вашата кожа по депилација

Нега на вашата кожа по депилација

30 %депилација на цели нозе, раце и интима за само 560 денари во “My dream”

Што претставува кавитација?

Што претставува кавитација?

Кавитацијата е физички феномен до кој доаѓа кога се судруваат ултразвучни бранови

Подарете пињата за Денот на вљубените – Еду попуст од 50%

Подарете пињата за Денот на вљубените – Еду попуст од 50%

Изненадете го Вашиот сакан/а со рачно изработена пињата во форма на срце, со слатки подароци во неа. Со Еду картичка – 50% попуст!

Голем роденденски попуст во бутик “XXX-L”

Голем роденденски попуст во бутик “XXX-L”

По повод своите 18 години постоење, веќе добро познатиот бренд “XXX-L”–лоциран во Трговскиот центар Буњаковец ги наградува своите потрошувачи и корисници на Еду Картичка со голем асортиман на производи на попуст

Нов Еду попуст со промотивна понуда -40% на почетен интензивен курс по германски јазик во “Letra’s”

Нов Еду попуст со промотивна понуда -40% на почетен интензивен курс по германски јазик во “Letra’s”

Во периодот од 05. 02 до 15.02 ќе имате можност да ја искористите промотивната понуда на Еду Картичка и Letra’s – интензивен почетен курс по германски јазик по цена од 2240 денари.

Kaков лак треба да употребуваат оние кои имаат кратки нокти?

Kaков лак треба да употребуваат оние кои имаат кратки нокти?

Кратките нокти може да изгледаат убаво благодарение на три бои на лак:

50% попуст на италијански марами од “M-fashion”

50% попуст на италијански марами од “M-fashion”

50% попуст на марами од италијанско потекло!